Tere,töötan pisikeses hotellis,kus me hommikusöögi leivad-saiad (kinnised,mõned päevad aegunud)ära viskame,kuna neid jääb üle ja jäävad siia aeguma ja seisma.Täiesti normaalsed on.Koju vedamise vajadust ei näe,tahaks kedagi aidata...
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Aga see on nii: kes kasinasti külvab, see ka lõikab kasinasti, ja kes rohkesti külvab, see ka lõikab rohkesti. Igaüks andku nii, nagu ta süda on lubanud, mitte nördinult või sunnitult, sest Jumal armastab rõõmsat andjat.
2Kr 9:6-7