Annan perekonnale Tapal korteri kasutada. Komm-maksed pooleks. Korter halvas korras, aga vähemalt saab elada keegi. Kas mitte keegi siis tõesti ei taha ulualust?
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Ärge mõistke kohut, et teie üle ei mõistetaks kohut, sest mis kohtuga teie kohtu mõistate, sellega mõistetakse kohut teiegi üle, ja mis mõõduga teie mõõdate, sellega mõõdetakse ka teile!
Mt 7:1-2