Annan perekonnale Tapal korteri kasutada. Komm-maksed pooleks. Korter halvas korras, aga vähemalt saab elada keegi. Kas mitte keegi siis tõesti ei taha ulualust?
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Kui varandust saab palju, siis on ka selle sööjaid palju; ja mis muud kasu on selle omanikul, kui et ta silmad seda näevad.
Töötegija uni on magus, söögu ta pisut või palju; aga rikka üliküllus ei lase teda magada.
Kg 5:10-11