AS Finesco rikas ja suur kauplustekett mis tiirleb ümber Maa...pealegi ei käristaks see nende taskutesse suuri auke...ja see raha ei tule neile narkotsi müügist...igati sobilik :)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.