arvan,et sel pangal on piisavalt ressursse,et suures hädas olevaid inimesi aidataVõtsin ise sealt laenu ja tean,kui palju nad juba sellelt kasu saavad.Nii et oleks väga kena,kui Hansapank pakuks abi mulle või ka teistele abivajajatele.
ka mina olen nende suur austaja,koostöö on alati hästi sujunud jne.. loodan ka,et nad on toetajad!
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Kui varandust saab palju, siis on ka selle sööjaid palju; ja mis muud kasu on selle omanikul, kui et ta silmad seda näevad.
Töötegija uni on magus, söögu ta pisut või palju; aga rikka üliküllus ei lase teda magada.
Kg 5:10-11