10.mai.2021
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
 
 
Mikk Mumm (2)
ketlin (1)
uus korter (1)
urvi tiik (1)
Mari Mäe (8)
Marjana (2)
Jaana  (3)
suur mure (5)
Tiiu Koidu (2)
Sven (1)
Eero (1)
abisoovija (1)
Tere (3)
A.R (1)
Kalev (6)
Reet (2)
Maie (1)
Meelis (5)
 
 
     
 
 

EMA

Abivajaja on automaatselt arhiveeritud!


Vaadatud 5135 korda.

Kommentaarid (1-20) 


kerli - buzz123 at hot.ee
25.02.14  Kell 13:16  83-245-238-246-nat-p.elisa-mobile.fi

Tere.
Mul on tõsine mure enda ema pärast:( ja kuhu ma pöörduma pean ei tea ja loodan,et äkki siit leidub mingi abi.Emal on üks väga tõsine raha mure ja see nii tõsine,et ta üritas ennast paar päeva tagasi üles puua:S ja ma olen talle hetkel enda iga kui sendi ära andnud ja ta ei tahtnud seda muidugi vastu võtta ja ,et ta enda jamast lahti saaks on tal veel puudu umbes 300e ja mul ei ole seda tõesti enam mitte kui kusagilt võtta ja tegelt ma sisemiselt isegi usun,et temal oleks see võimalik kusagilt saada aga ta lihtsalt nii kuradima uhke,et ta ei küsi ise abi nagu ennem juba ütlesin,et ta ei tahtnud minu raha kah vastu võtta.Ma lihtsalt enam ei jaksa selle seisuga rabeleda:( meeletu hirm tema pärast hetkel peale ta paari päevast üritust,helistan talle päevas mitu korda,et kontrollida olukorda ja ta suht vihane juba sellepärast aga noh mis teha ja kui tel pikemalt kutsub siis jätab mul süda lööke vahele juba. Nii,et kallid inimesed kui kuidagi saate siis palun aidake:( ja ma ei küsi lihtsalt abi tahan seda raha LAENUKS!!!!! ja laen oleks tagastatud kindlasti 2 kuu jooksul hiljemalt!!!
kui saad kuidagi aidata siis PALUN võta ühendust
buzz123@hot.ee


Kommentaarid (1-20) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "kakskümmend kaks"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
Taevariik on põllusse peidetud aarde sarnane, mille inimene leidis ja peitis jälle. Ta läks rõõmuga ja müüs ära kõik, mis tal oli, ning ostis selle põllu. Veel on taevariik kaupmehe sarnane, kes ostis ilusaid pärleid. Kui ta siis leidis ühe eriti hinnalise pärli, läks ta ja müüs maha kõik, mis tal oli, ning ostis selle. Mt 13:44-46

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!