3.märts.2024
  Asutajad
  Bilanss
  Hinnakiri
  Põhikiri
  Küpsised
  Tagasi
Pealeht
    Pealehekülg > Info > Asutajad

 
     
 

MTÜ Heategevusgrupp asutajad

Organisatsiooni asutajaliikmeteks on kolm Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas õppinud ja üliõpilasorganisatsioonis AIESEC koos tegutsenud noormeest. Lisaks ühisele huvile e-äri vastu seob neid vastutustunne ühiskondlikes probleemides, mis on üks AIESECis kujundatud omadustest.

Viljar Puusepp
Viljar lõpetas TÜ Majandusteaduskonna 2000 aastal raha ja panganduse ning modelleerimise erialal. Tema kolm viimast uurimustööd majandusteaduskonnas on kuulunud majanduse ja sotsioloogia piirvaldkonda. Esimene neist uuris ettevõtete sotsiaalset vastutust. Teine ja kolmas uurimustöö moodustasid empiirilise pilootuuringu ühe panga klientide rahulolu kohta. Huvitava tulemusena võib nendest töödest välja tuua, et oluline on hakata tulevikus mõtlema klientide kaasamise vastu ettevõtte juhtimisse. Siit saab kohe tõmmata paralleeli Toeta.ee võimalustega, kus kliendid saavad otsustada ettevõtete sponsorrahade jaotamise üle.
Aastast 2005 õpib Viljar Tallinna Tehnikaülikooli Infotehnoloogia teaduskonna magistrantuuris automaatikat ja süsteemitehnikat. Töötab hetkel internetilahendusi tootvas WM-data AS-is süsteemianalüütikuna.

Märt Murd
Märt lõpetas TÜ Majandusteaduskonna 2003 aastal majandusinfosüsteemide ja juhtimise erialal. Ülikoolis tehtud uurimistöödest esimene käsitles majanduslikku vastutust, kus peatähelepanu all oli vastutuse olemuse uurimine. Lõputöö käsitles eetikat ning infotehnoloogiaga seotud eetilisi probleeme. Praegu töötab Märt Hansapanga järelvalve osakonna andmespetsialistina.

Toomas Hinnosaar
Toomas õpib Ameerikas Chicago Northwesterni ülikooli majandusteaduse doktorantuuris.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ma tean ja olen veendunud Issandas Jeesuses, et miski ei ole ebapuhas iseenesest, vaid on keelatud üksnes sellele, kes arvab midagi keelatud olevat - sellele on see keelatud. Aga kui su vend saab toidu pärast kurvaks, siis sa ei käi enam armastuse järgi. Ära saada hukka oma toiduga seda, kelle eest Kristus on surnud. Ja ärgu olgu teotatav see, mis teie jaoks on hea. Jumala riik ei ole ju söömine ega joomine, vaid õigus ja rahu ja rõõm Pühas Vaimus. Rm 14:14-17

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!