17.mai.2022
  Lisa teema!
  1. Ettevõtete sotsiaalne vastutus (194)
  Arhiiv
 
 
     
 

Ettevõtete sotsiaalne vastutus

Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120)  (121-140)  (141-160)  (161-180)  (181-200)  (Järgmine)


Kadi - kadyke001 at hotmail.com
17.06.09  Kell 14:48

Tere,
Mul oleks ka Võrus mõned riided abivajajatele pakkuda. Olin ise teismeeas natuke suuremat kasvu, seega enamik riideid M või L suuruses. Kes huvitatud, võib mailile kirjutada ja täpsemalt uurida. Asju võin ära anda tasuta.


Enar - enarhutrov at hot.ee
03.08.09  Kell 20:02

Tere!
Olen noor tulevane isa,naine läeheb alles gümnaasiumisse,laps peaks sündima tähtaja järgi 7-novembril,kuid kuna meil oleks vaja palju liigelda, siis oleks meil vaja autot,mida meil kahjuks aga pole võimalik soetada kuna raha kulub praegu remondi peale ära.Oleksime oma noore perega väga tänulikud kui keegi saaks meid aidata.
Kõik pakkumised on oodatud!
Mailige!
Aitäh!


Silleriin - Silleriin89 at hot.ee
21.08.09  Kell 00:03

Tere...
Sooviks rahalist abi, kasvatan üksi pisikest last - ja võlad lihtsalt kuhjuvad. Kellel soovi aidata kirjutagu e-mailile! :) aitäh


noor neiu - Attitude89 at hot.ee
21.08.09  Kell 16:37

Tere, kas oleks häid ja lahkeid inimesi kellel oleks võimalus meid lapsega aidata! Lapse isa jätis meid maha kui poeg sai 1 aastaseks, kuna ta ei osanud lapsega midagi peale hakkata sest poeg on puudega! Nüüd kasvatan poega üksi ning puuderahadega välja ei tule. Kellel oleks tõesti võimalus aidata siis palun kirjutada emailile, siis võin oma nime ja andmed anda!


Maret - pisimesilane at hot.ee
29.08.09  Kell 10:26

Ära anda koolikott tarvikutega esimesse klassiminevale neiule.


Liina L. - liinal736 at gmail.com
31.08.09  Kell 23:10

Soovin eriliselt tänada inimest Eerik Seppel, tänu kelle abivalmidusele, saab uut kooliaastat alustada minu liikumispuudega laps tuliuues spetsiaalselt temale mugandatud ratastoolis. Suurimad tänud aitajale ja loodkem, et selliseid imesid juhtuks järjest enam.

Liina


Ahti - kiva03 at gmail.com
09.09.09  Kell 11:15

Oleks vaja laenu Norra tööle minekuks. Sellega tahes tahtamata kaasnevad erinevad kulutused. Vaja minev summa oleks 2500,- krooni, aga iga väiksem summa oleks ka abiks. Tagastada saan novembris 3500 krooni. Kui kellegil on võimalik aidata, siis minu panga konto on 17001018217 Ahti Kivi. Kui on küsimusi, siis saab minuga ühendust võtta kas e-maili teel. e-mail: kiva03@gmail.com, või telefon 58441776. Tänan Teid juba ka ette abi eest.Tatjana - tatyana_mail at hotmail.com
22.09.09  Kell 20:40

Annan ära kasutatud PTA klassikalist sügisepoolmantlit neiule, suurus 38, 75% vill, beezi värvi, hea seisukord (ainult vooder on must)


Reti - pilvik38 at hotmail.com
30.09.09  Kell 15:38

Tere!
Saades teada sellise portaali olemasolust ja sellega tutvudes otsustasin ka oma loo kirja panna. Sest olen jõudnud oma eluga sellise piirini, kust edasi minna enam ei oska ja peas liiguvad viimasel ajal suitsiidimõtted. Sattusin ka sellesse kurikuulsasse kiirlaenude nõiaringi ja hetkel moodustavad võlad koos ülikõrgete protsentidega juba ligi 20 000. Ja aega nende tagasimaksmiseks on väga vähe (nagu selliste laenude puhul ikka). Kindlasti leidub nüüd palju parastajaid, et ise olid loll jne..., aga veel 2 aastat tagasi olin ma naine, kel jalad täiesti all ja elu ilus. Ja ma ise mõtlesin täpselt samuti ennast laenudesse mässinud inimeste kohta, et küll ikka on lollid. Aga 1,5 aastat tagasi keeras mu oma naiivne armastav naisesüda mulle tõelise jama kokku: vanglast vabanes mees, kellega olin kord abielus olnud ja kellest tema vanglasse sattudes lahku läinud..., aga taaskohtumine näitas ära, et tunded on endiselt alles. Ja siis see jama algas - mina oma tundeid välja öelda ei julgenud, lootsin ikka et tema teeb esimese sammu, tema ka midagi ei öelnud, aga samas rippus mu küljes ikka päris korralikult. Sai endale üürikorteri, aga kuna tööl ei käinud, siis üüri maksta ei jõudnud. Mina andsin talle selleks raha. Süüa endale ka osta ei jõudnud, seega mina kandsin talle ülepäeviti söögiraha üle. Ise oli ta kogu aeg nii hädas ja õnnetu. Siis olid tal autojuhiload istumisega ära aegunud, jälle mina maksin eksamid kinni (ja neid tuli omajagu, sest tal õnnestus nii teoorias kui sõidus mitu korda läbi kukkuda, enne kui asi õnnestus). Siis andis sõber talle kasutada oma vana auto - see vajas pidevalt remonti… bensiini oli ka vaja, et sõita ühest Eesti otsast teise pidevalt... Lõpuks olid kõik mu säästud läbi, aga pime armastus mehe vastu ikka nii suur, et hakkasin kiirlaene võtma tema toetamiseks (eks ma loll ikka ju lootsin, et ta loeb minu toetustest mu tunded välja ja võtab teema üles) . Tema lubas ikka tööle minna ja mulle tagasi maksma hakata, aga seda ei juhtunud tegelikult kunagi. Ja nende kiirlaenudega ongi nii, et kuna protsendid on nii kõrged ja sääste ka enam polnud, siis tuli ühe laenu tagasimaksmiseks võtta uus ja suurem... või lausa mitu väiksemat... ja nüüd 1,5 aastat pärast sellesse jamasse sattumist olen ma täiesti põhjas. Suhe mehega leidis lõpu juba pool aastat tagasi ilma et oleks mulle midagi head kaasa toonud. Nüüd ma siis olengi jõudnud viimase piirini ja mõtlen kui lolliks võivad ikka naised siis minna kui armastus neil mõistuse tumestab. Astusin ju kahte ämbrisse korraga: lootsin taasluua suhet mehega kellest juba kord olin lahku läinud just tema elustiilist tekkinud jamade pärast ja siis veel sidusin ennast tema pärast ka kiirlaenudega. See „kooliraha“ läks mulle tõesti väga kalliks maksma.
Püüdsin saada normaalse protsendiga väikelaenu oma kiirlaenude refinantseerimiseks, aga kuna mul tagatist mingit anda ei ole ja tagatiseta laenu jaoks ei vasta ma enam pankade kriteeriumitele (just nende korduvalt võetud kiirlaenude pärast), siis ei paista lahendust enam mingit. Sellel pole enam mingit tähtsust, et veel 1,5 aastat tagasi (ja ka kõik aastad enne seda) oli mu maksekäitumine väga korralik, loeb vaid see, et viimase poole aasta oma seda enam pole. Lisaks olen ka üksikema. Kuigi mul on kindel sissetulek palga näol olemas, pole sellest nii suure, nii kõrgeprotsendilise ja nii kiiret tagastamist nõudva laenukoorma puhul enam mingit abi.
Ma ei tahagi, et keegi mulle midagi annetaks. Küll aga palun ma väga, et kui keegi saaks ja tahaks mind aidata mulle normaalse protsendiga laenu andes, et pääseksin sellest nõiaringist välja, siis palun võtku minuga ühendust mu meiliaadressi kaudu. Kui ei soovita laenata just 20 000, siis abi oleks ka väiksemast laenust, millega saaks kasvõi pooled oma kõrge protsendiga laenud kustutada. Palun esitage oma tingimused: millise summa olete valmis laenama ning kui palju ja millise aja jooksul ma peaksin teile tagasi maksma (soovitavalt osamaksetena, nt iga kuu mingi kindel summa). Mul on võimalus laenu võtmine ka digitaalselt allkirjastada (võrdväärne notariaalse kinnitusega).
Kui leidub inimesi, kes tahaks ja saaks aidata, siis palun meilige mulle.
Ja kui ei leidugi aitajaid, siis loodan, et mu lugu on vähemalt mõnele naisele (või ka mehele) õpetuseks.
Viljar - puusepp at toeta.ee
30.09.09  Kell 17:48

Ära intresside pärast üleliia muretse. Neid ei saa sisse nõuda rohkem kui on laenu põhiosa. Võidakse küll küsida, aga kohtus jääb õigus Sulle. Ehk siis korruta laenu põhiosa kahega ja maksa ajajooksul ära.


Signe - Sally1010 at hot.ee
03.10.09  Kell 12:16

Mul on selline mure sooviksin saada headelt inimestelt abi lasteriideid olen üksi kasvatav ema ja poiss on juba 5 aastane Jään abi ootama ja võib ka muude asjadega toetada aga raha ma ei soovi.Tänan minu number kus mind kätte saab on 56734409


Kristina - blacky98 at hot.ee
03.10.09  Kell 12:20

Kas on heasid inimesi oma metsadega ja saaksid meie suurt peret puudega aidata varsti on talv käes ja oleme külmas kuna isa töötu ja ise käin tööl aga ei suuda osta liiga kirves on.


Andres - merekin at hot.ee
24.10.09  Kell 15:52

Kirjutan siia tõesti viimases lootuses.Olukord on juba väga kriitiline.Järgmisel nädalal on oht ,et tullakse elektrit välja lülitama ja siis ei kujuta ette kuidas edasi elada.Söömisega samuti kehva-kõik kuivaine varud on käiku läinud poolteist nädalat pole poodi asja olnud.
Ei kirjuta selleks ,et raha niisama küsida vaid mõtlesin -äkki on kedagi, kes teeks "halastusostu"(kui nii võib nimetada).Mul on oma elamise jaoks ostetud WC-pott ,parkett,lapsele trikiratta moodi ratas ja sünnipäevaks saadud köögimööbli salongi kinkekaart.
Kui saaks midagi maha müüa ,saaks välja vedada kuni jälle tööd saab.Lähemat infot saab meiliga(v. tel).Kõik on uued ja annaksin olude sunnil odavalt.


Larisa - laura.kalatsetamme at mail.ee
16.11.09  Kell 20:48

Tere!
Minul on selline mure, et oleme tütrega jäänud koduta, elan hetkel sõbranna juures , ma ei palu raha vaid hoopis riideid Tütrele ja ka endale, kellel on ülejäänud , või seisavad kapis korralikud riided suurusele 92-104cm ja jalanõud 25-26 suurusele, eriti oodatud soojemad, võib ka mänguasju , endal suurus 40-42 ja jalg 38
Kirjutada võib mailile,saata võite kõike mis lapsel vaja!

Olen südamest tänulik!!
56766558


kati - kati63 at mail.ee
30.11.09  Kell 21:44

Tere kõigile!
Inimesed jääge ikka normi piiridesse ei ole ju normalne küsida ei tea milleks raha.Arusaadavad on söögi ja peavarju mured ,kuid ei tea mis mõttetut välismaa õppelaenu ja firma võlgade katteks raha???On nii palju neid kel pole süüa midagi ega selga panna.Kui kõik nii mõtleksid oleks ka aitajaid rohkem ja annetused läheksid õigesse kohta!!!!!!!!!


Kristina - Sally1010 at hot.ee
12.12.09  Kell 14:46

Kasvatan üksi 4 last ja oleks soov saada küttepuid muidu jääme talvel külma kätte oleme väga tänulikud.
58453334 mind saab kätte kella 18.00 kuna tööl ma ei tohi telefoni sees oida.


Ants - ants60 at gmail.com
29.12.09  Kell 08:36

See link siin on väga suur mõttetus.Seda võib võrrelda Avo Viioli looga, et kui ta saaks võlad makstud, siis peaks ta elama 227 aastaseks. Kui siit keegi kroonihaaval tahab saada 1000 krooni ,siis selle summa saab kokku neli aastat hiljem- Kahjuks on siin nn" pseudokristlased" , kes omast arust paluvad Jumalat , aga tegeltirvitavad inimeste üle. Kui panin ka abipalve, siis paar "Head inimest" lausa irvitasid ja mõnitasid minu üle. See siin on äärmiselt mõttetu sait.


Ketlin - champink456 at hot.ee
10.01.10  Kell 14:43

Tere, kas kellegil oleks ära anda 3-4... aastase tüdruku riideid ja jalanõusi magusa vastu või odavalt müüa? Kui on vähe kasutatud, puhtad,korralikud,siis ostaks suure ("suur must prügikott vms")kotitäie riideid 100kr eest. Asun Tartu kandis, saan ise ka järgi tulla. Oleks väga tänulik.


vanaema - ylle.ylle.003 at mail.ee
17.01.10  Kell 17:06

Kas mu hüüdele vastatakse, iseasi,kuid küsin, kas on keegi hea lasteta vanaproua, kes raatsiks abistada noort ja korralikku kaksikute ema hambaarstil ravimas käimisel.Lapsed alles pisikesed, mehe palk läheb eluaseme katteks ja laste kasvatamiseks. Kuid hambad on rinnaga toites appi karjuma panevaks läinud.
Aitan ka ise niipalju kui maksudest jääb, kõike ilsuat soovides me ilusa maa rahvale, vaatamatta kõigele kurvale!!!
Ikka ootan vastust!!!


Tiina - xxwww at hot.ee
29.01.10  Kell 01:14

AITA ALUSTADA!

Ka SINA saad toetada saates sõnumi sisuga

TXT AITA50 lühinumbrile 13017 annetad 50kr

TXT AITA25 lühinumbrile 13013 annetad 25 kr


Sünnitusmajas näeb ilmavalgust pea iga neljas Eestimaal sündiv laps. Neist kuni 500 last aastas vajavad peale sündi elustamislaua abi.
Kui laps sünnib haigena, enneaegsena või kui tema seisund halveneb, siis on elustamislaual võimalik last elustada, läbi viia mitmeid uuringuid ning raviprotseduure. Vastsündinu, eriti enneaegne või haige laps, ei tohi jahtuda, sest see võib kaasa tuua eluohtlikke tüsistusi. Lisaks soojendussüsteemile on 300 000 krooni maksev elustamislaud varustatud mitmete muude vajalike seadmetega: hea valgustus, hapnikusüsteem, aspiraator ja monitor, mille abil saab mõõta südame tööd, vererõhku, hingamissagedust ning organismi varustatust hapnikuga.

AITÄH KÕIGILE, KES HOOLIVAD!


Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120)  (121-140)  (141-160)  (161-180)  (181-200)  (Järgmine)

Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "üksteist"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Seepärast me ei tüdi, vaid kuigi meie väline inimene kulub, uueneb seesmine inimene ometi päev-päevalt. 2Kr 4:16

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!