arvan,et sel pangal on piisavalt ressursse,et suures hädas olevaid inimesi aidataVõtsin ise sealt laenu ja tean,kui palju nad juba sellelt kasu saavad.Nii et oleks väga kena,kui Hansapank pakuks abi mulle või ka teistele abivajajatele.
ka mina olen nende suur austaja,koostöö on alati hästi sujunud jne.. loodan ka,et nad on toetajad!
Kommentaarid (1-20)
MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
Kui me ütleme:"Meil ei ole pattu", siis me petame iseendid ja tõde ei ole meis. Kui me oma patud tunnistame, on tema ustav ja õige, nõnda et ta annab andeks meie patud ja puhastab meid kogu ülekohtust.
1Jh 1:8-9