21.mai.2024
  Lisa teema!
  1. Ettevõtete sotsiaalne vastutus (208)
  2. Vajan rahalist annetust (6)
  Arhiiv
   
     
 

Ettevõtete sotsiaalne vastutus

Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120)  (121-140)  (141-160)  (161-180)  (181-200)  (201-220)  (Järgmine)


Birgit - birgit.safjanova at mail.ee
21.03.08  Kell 17:37

Tere kõik head inimesed!
See ettevõtmine on tore ja tänases Eestis kahjuks väga vajalik. Olen ise alati osalenud heategevuskampaaniates, kus kogutakse raha laste jaoks, uskumatu,et pean nüüd ise abi otsima. Minu lugu on küllap nagu kümnetel teistel-mul on kaks toredat last(8ja nelja aastane). Kuu aega tagasi sattusin õnnetusse, mille tulemusena olen nüüd töövõimetu. Kahjuks ei arvesta sellega ei korteri omanik ega pank-nii on tekkinud makseraskused. Otsin küll aktiivselt kodus töötamise võimalust, aga kahjuks pole selliseid pakkumisi just palju. Kui leidub keegi, kel oleks soovi ja võimalust aidata, palun võtke minuga e-maili teel ühendust. Ette tänades Birgit


Aire Ilves - Wildcat1676 at hotmail.ee
08.04.08  Kell 16:20

Tere!
Mul on küll natuke häbi siin abi paluda, sest kindlasti on minust suuremaid abivajajaid aga aga vajan 2500 kroonist toetust. Olen 19 aastane üliõpilane ja elan üksinda ning hetkel ka ei tööta. Vajan seda raha et ära maksta kommunaalmaksed ning viisa, et sõita oma õe juurde Ameerikasse. Oleksin väga tänulik. Konto nr. avaldan neile kes saadavad mulle meili. Wildcat167@hotmail.com
ette tänades..


PIRJE PANK - pirje20 at hot.ee
13.05.08  Kell 12:13

Palun aidake!!
Olen üksikema kolme lapsega. Hetkel ei ole võimalik tööl käija sest kõige väiksem laps on alles aastane. Kodus olemisega on tekkinud üüri võlg 18 000!
Kui ära ei maksa selle kuu jooksul siis pean kolme lapsega tänavale kolima!!
KUI ON HÄID INIMESI SIIS PALUN AIDAKE!!
ÜHISP. 10010335450017


Ave Kaur - avevreim at hot.ee
30.05.08  Kell 12:37

kahjuks ei saa ma kuidagi pihta kuidas see asi siin käib... vajutades toeta lingile palutakse valida paremal olevast nimekirjast ...mida ma ei näe abivajaja....äkki keegi juhendab...


Viljar - puusepp at toeta.ee
30.05.08  Kell 14:23

Nimekirjas on praegu üks teema "Meedia", mille all on kristlikud meediaühingud, keda on võimalik toetada.


Liina - lynnet at hot.ee
30.05.08  Kell 20:02

Tere, leidsin teie toreda lehekülje. Ka minul oleks vaja rahalist abi, kuid ma ei küsi seda.
Nimelt on mul erinevad hobid: akvaristika, fotograafia, hobused(fotod,postkaardid,postmargid) ja nö kogun ka toalilli.
Seega kui kellegil oleks nendest valdkondadest miskit pakkuda ja seisab midagi kuskil nurgas siis ootaks teie pakkumisi meilile.

Ette tänades
Liina


Kai - kai.6un at live.com
30.05.08  Kell 20:07

Tere!
Leidsin juhuslikult teie lehekülje!
Kasvatan üksinda kuue ja poole kuust pisikest printsessi, eelmine kuu võtsime omale üürikorteri, mis oli peaaegu tühi, olen siia mõned asjad muretsenud, kui palju on ikka puudu , ja ise ei saa, kuidagi neid ostetud, kui kellegil on kodus üleliigne töökorras uuem telekas ja pesumasin, siis üks noor üksikema ootab abistavaid inimesi. Ning kui kellegil on kappi seisma jään pisikese tüdruku riideid, alates suurusest 68 , siis võite neid meile julgesti pakkuda. Samuti söögitooli! Kui kellegil on , või teab kedagi kellel oleks, võite julgesti minuga maili teel ühendust võtta!

Jääme ootama häid inimesi ! :)


Ave - avevreim at hot.ee
12.06.08  Kell 19:40

Tere,tore ,et selline huvitav lehekülg on internetti püsti pandud ...ei tea ainult kas siin ka tõesti abi saab?
Aga loodan tõesti!
Mul ka üks palve ...kas on kellelgi jäänud seisma lastejalgratast 8-9 aastasele poisile .
poja soovib mul nii hirmsasti ratast aga meil juba kaks tükki nii katki naabrilaste poolt sõidetud ,et parandamine enam ei tasu ära:( ja enam ei jõua uut osta ka ...palun helistage kui saate aidata 5077126 ise asume Tartus ! võimalik maksta ka 100-200 krooni! kahjuks mitte rohkem...tänud juba ette!


egon - keku007 at hot.ee
13.06.08  Kell 12:37

Kallid inimesed..Aidake mind.. raha mul eriti pole ja pangalaenu vaja maksta ja muid võlgu ka ,maja osta ja arki vaja veel minna ja grillida tahaks ka ja kardiga sõita ja restos söömas käia ja uhket autot ja uut moblat ja mõned uued riided ka ja suitsu võiks ka olla ja juua..et kes vähegi saax abistada,siis iga kroon on tähtis..Võtan vastu ka väärismetalli..mai - maikellukene1 at hotmail.com
15.06.08  Kell 20:18

aga mina leidsin siit abaivajajate nimekirjast oma nimelise abipalve,mida mina ei kirjutanud :(
kurb,sest nüüd küsitakse mis juhtund on


Virge - kallis21 at hot.ee
15.07.08  Kell 15:47

Ma olen kah inimesi palju aidanud aga jah see vastab tõele et kui ise otsid abi,pole ei sõpru ega aitajaid ..:(
Kahju kui inimesed unustavad kiiresti ära oma aitajad...


Valentina - valuski at mail.ru
26.07.08  Kell 11:19

Люди добрые помогите моей доченьке.Ей 5 годиков,у нее лейкемия (рак крови).И ей нужно дорогостоящее лечение.Помогите пожалуйста кто чем может.Номер счета Юхис панк 10010589309011.Девочка быдет вам очень благодарна


sirje - sirje.joe at mail.ee
26.07.08  Kell 16:39

mina olen ise inimesi aidanud ja minu ema oli oma eluajal alati abistaja, kui tal vähegi võimalik oli. Tema ütles, et aitad kedagi, aitab keegi Sind, Sa ei pea ootama temalt tagasi. Minu suhtes see toimib. Sain Toeta.ee kaudu soovituse ja minu lähedasi tõesti adati Oleme südamest tänulikud.Loodame, et veel keegi abistab. Saime suurest murest üle. Sülle ei kuku loomulikult iseenesest midagi Töökas ja tubli tuleb ikka elus olla. Edu kõigile. Aitame kaasinimesi, keegi aitab kunagi meid!


sirje - sirje.joe at mail.ee
26.07.08  Kell 16:50

Loomulikult on nii, et küsid abi ja öeldakse Sulle vastu rängalt, tänapäeval tasuta lõunaid ei ole, see juba näitab inimese taset ja kui ta ükskord juhtub ise hädasse jääma, kas seda mäletab. Me ei tea ju kunagi elus, mis võib ette tulla. Ma ei pea õigeks, et inimesele peab kandikuöl ette kandma ja niisama jaotama, et ta ise ei tahagi ennast aidata, aga kui abi on toetav ja seda peret stimuleeriv, miks ei võiks aidata nii rahaliselt kui naturaalse abiga.(Materjalid, tööriistad jne)


Riho - allyjay at hot.ee
26.07.08  Kell 22:56

Tere kui leidub veel inimesi kes aitax 18a. noormeest ei hakka pikkalt oma elu üle halama et siis ootaks materjaalset abi.
kui on veel inimesi kellel on raha küllalt ja ei ole sellest kahju et aidata välja noort inimest, et minna edasise eluga ilusti edasi. siis ma palun kirjutada mulle postkasti!
Ette Tänades Riho!


abistaja - sirje.joe at mail.ee
27.07.08  Kell 13:45

Rihokene, hakka õppima, tööle ja kõik läheb ilusasti, millest sind välja aidata on vaja, ise on ka vaja olla tahtejõuline , siis aitad ennas materiaalselt ise


Kristina - blacky98 at hot.ee
10.08.08  Kell 10:07

Tere!
Meil on peres 4 tüdrukut ja kõige noorem on meil 2a varsti
Soov siis selline,kui on peresid kus on ka tüdrukud ja riided on väikseks jäänud siis võite meile need kinkida.


Õnnetu ema - Tai62 at hot.ee
19.08.08  Kell 21:14

Minu poeg lõpetas põhikooli ja sai sisse kutsekooli.Mure on aga suur sest palk on väike ja ei võimalda koolitada.Olen rääkinud tööandjaga aga tema ütleb et palka pole võimalik tõsta kuna on majanduslangus ja põllumajanduses olukord raske.Aasta tagasi õnnestus pangalaenuga korter ära osta.Nüüd ei teagi mida teha.Tahaksin et poiss saaks hariduse kätte sest muidu pole tal tulevikku.Äkki oskab keegi nõu anda mida edasi teha


ahv_gorillaz - dollar3 at gmail.ee
08.09.08  Kell 09:24

võin kiirlaenu anda tagatisel:D


Jyrkka - hot22 at hot.ee
08.09.08  Kell 13:19

Tere, head inimesed!
Minu kommentaar on ajendatud Rein Siku artiklist ning www.toeta.ee lugemisest.
Olen kõrgharidusega inimene, kes elab säästlikult ja targalt ning kes tahab hüva nõuga teisi aidata. Kahjuks pean nentima, et ma ei oska mitte kui midagi soovitada neile, kellel on tervislikud probleemid (näiteks on vaja raha operatsiooni jaoks). Küll usun, et alljärgnevad nõuanded sobiksid neile, kel majanduslik olukord muutunud raskeks.
Esiteks, kui teil ei jää palgapäevaks ühtegi senti, siis peaksite toimima järgmiselt: saades palgapäeval raha, pange 20% sellest kõrvale. See saab olema kriitiline tagavara, reserv, siit te võtate raha AINULT toidu ostmiseks ja sedagi siis, kui muud võimalust enam POLE. Järgmisena loobuge harjumusest priisata palgapäevajärgsel nädalal, e. ärge minge asju ja toidukraami ostma, ajendatuna suurest rõõmust, et „nüüd lõpuks see raha tuli“. Hoidke ennast vaos! See on ülimalt (!!!) tähtis.
Järgmisena lööge kokku kõik vältimatud kulutused. Pidage meeles, et eluase on kahjuks kõige tähtsam. Võib tunduda, et see ei kuulu esmavajalike asjade hulka, nagu näiteks toit, kuid see on VALE! Katus pea kohal ON kõige tähtsam. Maksta tuleb, varem või hiljem. Korteri üür + kommunaalmaksud. Need on esmajärjekorras.
Kui teil on väikesed lapsed ja te istute nendega kodus, siis pidage nõu vanemate inimestega ja küsige, mismoodi nemad lapsi kasvatasid. Vihjan sellele, et kui kuu lõpus pole teil toidu ostmiseks raha, siis kuu alguses osta mähkmeid on rumal. Mugav, kuid ülimalt rumal.
Siis tuleb kokku lüüa kõik ülejäänud kulutused. Alates sms-laenu võlast kuni viimse tualettpaberi rullini välja. Nii ja ainult nii te näete, millised on teie kohustused ja millised on võimalused nende täitmiseks. Laenudest räägin kõige lõpus.
Vältimatud kulutused on toit ja ravimid. Muid kulutusi saab vältida või olulisel määral vähendada. Lööge kokku, palju ja mis toidukaupa te kuus ostate ning palju see maksab. Vaadake kriitilise pilguga üle ning asendage vajadusel mõne odavamaga (näiteks toiduõli vs. margariin, searasv). Koostage toidukaupadest NIMEKIRI ja ostke ainult (!) seda, mida te planeerisite osta.
Mobiiltelefon on mugav, kuid asendamatuks seda pidada ei saa. Kui te olete raskustes, siis võiksite sellest loobuda. Hädaabinumbrid on tasuta ning kasutage mobiili ainult selleks. Kui teie tööandja nõuab teilt mobiili kasutamist, nõudke arvete kinnimaksmist. Kui ei maksa, lülitage telefon välja. Olge oma kulutuste kokkuhoiu nimel KARM. Ja loomulikult ei mingisuguseid mobiile lastele.
Internet ja kaabeltelevisioon ei ole teie toimetulekuks vajalikud, kui te just interneti vahendusel tööd ei tee.
Loobuge autost. Müüge see maha ja kasutage alternatiive (ühistransport, jalgratas). Lõppude-lõpuks käige jala. Inimesed on sajandeid käinud jala ja inimkond on alles. Pidage see meeles.
Pidevalt otsige võimalusi kolida sinna, kus teie kulutused eluasemele on väiksemad. Müüge oma kolmetoaline (süda tilgub verd, ma saan aru, kuid see valik on vältimatu) ja kolige väiksemasse korterisse. 30 ruudu peal on võimalik neljakesi elada. Raske, kuid võimalik.
Otsige tööd. Kogu aeg, igal pool. Küsige sõpradelt-tuttavatelt, uurige internetis ja tööturuametis. Otsige ja te leiate. Ärge kaotage usku, USK on kõige tähtsam. See on üleelamise alus.
Riided-jalanõud on tänapäeva Eestis võimalik saada tasuta. Küsige kasvõi kasutatud riiete poest. On palju inimesi, kes sinna oma vanad riided TASUTA viivad, ja kui te olete viisakas, siis teile neid ka TASUTA antakse. Pange kasvõi kuulutuse kortermaja trepikotta ja uskuge, et leidub häid inimesi.
Nüüd on siis kõige raskem osa – VÕLAD. Esiteks, teile tuleb võtta ennast kokku ja RÄÄKIDA võlausaldajatega. Nendega, kellele te olete raha võlgu. Siin on kaks tähtsat asja. Ülimalt tähtsat. Olge AUSAD ja VIISAKAD! Jah, teile tundub, et nad on puugid, kes imevad teid verest tühjaks, kuid te ISE läksite sinna metsa. Tunnistage seda endale. Ja siis suhelge nendega. VIISAKALT! AUSALT! Ei ole vaja olukorda ilustama hakata (varsti mul on selline töökoht, et ostan ise teie panga üle jne) või siis kõike üle dramatiseerima (kui te mu võlga ei kustuta, siis tapan ennast ja oma lähedasi). Rääkige nii, nagu asi on. Palju te olete teistele võlgu (näidake tõestuseks paberid). Kui suured on teie sissetulekud (sendipealt nii, nagu asi on). Minu praktika näitab, et võlausaldajad on üldiselt nõus 30-50 % tagasimaksega ehk loovutavad võla 30-50% eest. See on TAVALINE! Uurige refinantseerimise võimalusi, ehk mõni finantsasutus (nt. pank) on nõus kõik teie võlad (laenud) omale ostma ja te maksaksite ainult ühte võlga. See on kõige otstarbekam. Näidake neile, kellele võlgu olete, et te TAHATE võlast lahti saada. Kindlasti on neid finantsasutusi, kes jäärapäiselt ei taha kasumist loobuma. Siis tuleb võtta ette kohtutee. Ühest asjast peavad kõik inimesed aru saama – KOHTUSSE TULEB MINNA, olgu see teie algatus või vastaspoole oma. Ilmumata jätmine meie kohtusüsteemis tähendab seda, et te olete LOLL ja teilt TULEBKI raha ja varad ära võtta. Ärge jumala pärast jätke kohtusse ilmumata – see võib teile saatuslikuks saada. Küsige kohtuametnikelt riigi õigusabi kohta, nad aitavad teil vajalikud blanketid täita. Kui hästi läheb, saate omale tasuta juristi.
Ja lõpetuseks rõhutan: LOOBUGE LIIGSEST KULUTAMISEST. Mõne jaoks on see luksusauto, mõne jaoks paar õlut, mõne jaoks jäätis. Kuid kroonidest saavad sel moel kümned kroonid, kümnetest sajad. Lohutage ennast mõttega, palju te täna hoidsite kokku ja palju see teeb aasta lõikes. Näiteks üks tõmbamata sigarett ca 1,5 krooni, aastas tervelt 11 000! JÕUDU JA JAKSU TEILE!Kommentaarid (Tagasi) (1-20)  (21-40)  (41-60)  (61-80)  (81-100)  (101-120)  (121-140)  (141-160)  (161-180)  (181-200)  (201-220)  (Järgmine)

Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "kakskümmend kaks"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mu vennad, kui keegi teist on ära eksinud tõest ning keegi pöörab ta tagasi, siis ta teadku: see, kes patuse pöörab ta eksiteelt, päästab tema hinge surmast ja katab kinni pattude hulga. Jk 5:19-20

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!