13.mai.2021
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
 
 
Mikk Mumm (2)
ketlin (1)
uus korter (1)
urvi tiik (1)
Mari Mäe (8)
Marjana (2)
Jaana  (3)
suur mure (5)
Tiiu Koidu (2)
Sven (1)
Eero (1)
abisoovija (1)
Tere (3)
A.R (1)
Kalev (6)
Reet (2)
Maie (1)
Meelis (5)
 
 
     
 
 

Raili

Abivajaja on automaatselt arhiveeritud!

Aadress: Tallinn
Arveldusarve: 221024403307   Prindi maksekorraldus!

Vaadatud 5972 korda.

Kommentaarid (1-20) 


Raili Sule - raily30 at hot.ee
18.04.13  Kell 17:56  sa-84-52-38-5.saturn.infonet.ee

Olen keskealine üksik töövõimetuspensionär. Veel paar kuud tagasi ma töötasin, kuid pidin oma kroonilise haiguse ägenemise tõttu sealt ära tulema. Kuid kuna sain miinimumpalka, siis säästa midagi ei õnnestunud.
Elupaigaks väike üürikorter, kokku maksta koos kommunaalidega 260.-eurot. Kusjuures see on Tallinn üks odavamaid üldse. Sissetulekuks aga pension 215 eurot ja töötuskindlustushüvitis, mida ma pole veel sel kuul täies ulatuses kätte saanud. Seega on praegune seis selline, et korteri eest sain ära makstud, elamiseks aga jäi 40.-eurot, millega ma pean 5.-da maini hakkama saama.
Ma ei vaja enam püsivat abi, nagu aastaid tagasi! Ma saan hakkama, oleksin ka seekord saanud, kui töötuskindlustushüvitist oleksin terve kuu eest saanud ja kui kütte eest poleks niipalju maksta tulnud! Palun aidake kasvõi natukenegi! Ma tõesti olen seekord sellises olukorras, kus ravimid on otsa lõppemas( jäin veel külmetushaigusse kah ja selle ravi võttis ka paraja summa),külmkapis valitseb tühjus ja pesukast on musta pesu triiki täis- pole raha ,et pesupulbrit osta.
Tuletan veelkord kõigile selle loo lugejatele meelde- ma ei vaja püsivat abi, lihtsalt see kuu on selline raske olukord!


Kommentaarid (1-20) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "seitsesada"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
 
 
 
 
Kes armastab hoiatust, armastab teadlikust, aga kes vihkab noomimist, on juhm. Õp 12:1

Piibel.net
© 2000-2021 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!