17.aprill.2021
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gärry  (1)
Raili (1)
Urmas (1)
kristel (1)
rahq 745.e (1)
abivajaja (2)
aims (2)
Külli  (2)
abi (1)
Rives (1)
eltsa (2)
Konstantin (1)
Siret (7)
taims (1)
Sirje (1)
Sirje t (1)
Mihkel (1)
EMA (1)
mart kukk (1)
Lahekutt (3)
KadiKadi (2)
Merit (2)
Kadi19 (1)
KadiK (2)
ounake90 (1)
Merle (1)
Elle (1)
Elisabet (1)
valter (2)
Mina (1)
juho (1)
kaits (2)
Suur pere (1)
jannuke (1)
rein (1)
ainar (1)
Maiko  (1)
ü.king  (3)
king.ü (1)
Tiia Roos (1)
jannu (1)
Olga (1)
Raul.R (1)
Raul 54 (1)
Aimar (1)
Karmen (1)
Tiia (1)
Härmo (1)
Lauri  (1)
perekond (1)
Arpo Tiits (1)
Keiu Tamm (1)
Mu vanaema (1)
Enely (1)
Merili (1)
Anne Lõvi (1)
Nipi (1)
noor ema (1)
Mikk Mumm (2)
mai aus (1)
ketlin (1)
uus korter (1)
urvi tiik (1)
Mari Mäe (8)
Marjana (2)
Jaana  (3)
suur mure (5)
Tiiu Koidu (2)
Sven (1)
Eero (1)
abisoovija (1)
Tere (3)
A.R (1)
Kalev (6)
Reet (2)
Maie (1)
Meelis (5)
 
 
     
 
 

2e lapsega üksikema


Vaadatud 5493 korda.

Kommentaarid (1-20) 


Triinu - nupsu2003 at hot.ee
05.08.15  Kell 00:40  20-45-71-217.dyn.internet.emt.ee

Tere :)
Olen kahe väikese lapsega üksikema elan sotsiaalkorteris mis ei ole tegelikult elamiskõlblik , vald ei toeta, lapsed on väikesed tütar käib lasteaias poeg veel mitte, , ise olen kodune ning ei ole veel kahjuks kuskile tööle saanud, saates cv-sid saan ainult eitavaid vastuseid. Minu mure ongi selles, et korteris üür ise on väike aga kõik muu kommunaalid, vesi, prügi, elekter, aastaringselt tuleb maksta keskküte eest on minu jaoks liig, ja minu põhimõtteline sissetuleku allikas on riigipoole lasterahad. Aga mul tütar läheb peagi lasteaeda ja on vaja osta kõike vajaminevat, lapsel on isa olemas kellel on uus pere, kuid samas on tütrele kohtu poolt välja mõistetud elatis , millest on lape isa tekkitanud 3 kuud võlgnevust ning nüüd teatab ta et kuna ma käisin kohtutäituri juures ta ei kavatsegi seda tütrele enam maksta ja vist ei kavatse elatist maksta ka enam edaspidi kuigi seda tuleb tal teha kuni lapse 18.aastaseks saamiseni. Sama ise see rongaisa ei ole huvi tundnud lapsest üldse 5 aastat lapse elu jooksul , miski ei pakkunud huvi mitte miski, laps oli sündimas ei olnud temal lapse jaoks vankrit, voodit, ega beebi riideid mitte midagi ! Sellised mehed meil siin eestis, kohtu paberites väitis ja ka lükkas ümber, et see laps ei ole tema tütar, aga kuidas see tema oma olla ei saanud kui ma pidin käima tal taga nagu plika seeliku sabas, DNA test tegi selgeks , siiski oli tema oma, siis ei olnud ei A-d ega O-d :D . Sama mure ka poja isaga ei tunnistanud poega omaks tungis kallalegi, kohus on olnud ja ei kavatse maksta ning hiilib kohustuste täitmistest kõrvale, kohtus väitis end heaks isaks et hoolib pojast tahab koos minuga ühist hooldus õigust aga eesti kohus on p***** andis ka ühise ei ole tundnud enne huvi ei tunne nüüd huvi ei tea mis on minu panga konto nr. ega poja panga konto nr. kuid teab väga hästi kui suur summa peab olema iga kuu teatud kuupäeval lapse panga arvel. Seega kõik head inimesed kes te seda loete ma palun südamest , need 2 ronka on jätnud oma lapsed hooletuse ning tunnistavad ka veel et nad ei ole nende laste isad kuigi DNA kinnitab seda ja kohus on elatised välja mõistnud. Palun kes , kui paljugi saab aidata olen vägagi tänulik minu e-mail on kirjas, kirjutan oma või laste arve nri. e-maili teel. Ma ei palu seda kõike enda pärast vaid oma laste pärast ma ei taha näha oma lapsi kannatamas, selle pärast mida teevad neile nende isad.


kätlin - katlin909 at gmail.com
21.02.16  Kell 19:40  gprs-inet-65-100.elisa.ee

Kas keegi on sulle abi pakkunud, meil on tüdrukule riideid ja on ka jalanõusid, mis on aastatega kogunenud.


Karl - karl662 at gmail.com
11.06.16  Kell 15:58  24-117-157-37.dyn.estpak.ee

Uskumatu, et selliseid isasid leidub meil siin :(


Kommentaarid (1-20) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "viissada kolm"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
  Praegu sponsoreid Toeta.ee keskkonnas pole. Et neid leida, selleks tee meile heategu aidates sponsoreid soovitada!

Samas ootame Sinu soovitusi ka abivajajate kohta ning aktiivset kaasalöömist foorumis!

Oma tuttavale võid Sa teha heatahtliku üllatuse saates e-kaardi!
 
 
Kui sa oled seotud naisega, siis ära püüa vabaneda, kui sa oled naisest valla, siis ära otsi naist. Aga kui sa ka abiellud, sa ei tee pattu, ja kui neitsi abiellub, ta ei tee pattu. Kuid ihulikku viletsust saavad niisugused küll kannatada, mina aga säästaksin teid.... Vallaline mees muretseb Issandale kuuluva pärast, kuidas ta võiks meeldida Issandale. Aga naisemees muretseb maailma asjade pärast, kuidas ta võiks meeldida naisele, ja nii on ta lõhestatud.... Aga kui keegi arvab, et ta ei käitu oma neitsiga sündsalt, kui selle paras aeg on möödumas ja nõnda peab sündima, siis ta tehku, kuidas tahab. Ta ei tee pattu; nad abiellugu. Kes aga jääb kindlaks oma südamele, kellele abiellumine ei ole paratamatu, kellel on meelevald oma tahtmise üle ning kes on oma südames otsustanud jätta oma kaaslane neitsiks, see teeb hästi.... See on minu arvamus. Aga ma mõtlen, et minulgi on Jumala Vaim. 1Kr 7:27-40

Piibel.net
© 2000-2006 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!