21.september.2019
  Raporteeri edust!
  Lisa abivajaja!
 
 
 
 
 
Sport
Sandra (8)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
gärry  (1)
Raili (1)
Urmas (1)
kristel (1)
rahq 745.e (1)
abivajaja (2)
aims (2)
Külli  (2)
abi (1)
Rives (1)
eltsa (2)
Konstantin (1)
Siret (7)
taims (1)
Sirje (1)
Sirje t (1)
Mihkel (1)
EMA (1)
mart kukk (1)
Lahekutt (3)
KadiKadi (2)
Merit (2)
Kadi19 (1)
KadiK (2)
ounake90 (1)
Merle (1)
Elle (1)
Elisabet (1)
valter (2)
Mina (1)
juho (1)
kaits (2)
Suur pere (1)
jannuke (1)
rein (1)
ainar (1)
Maiko  (1)
ü.king  (3)
king.ü (1)
Tiia Roos (1)
jannu (1)
Olga (1)
Raul.R (1)
Raul 54 (1)
Aimar (1)
Karmen (1)
Tiia (1)
Härmo (1)
Lauri  (1)
perekond (1)
Arpo Tiits (1)
Keiu Tamm (1)
Mu vanaema (1)
Enely (1)
Merili (1)
Anne Lõvi (1)
Nipi (1)
noor ema (1)
Mikk Mumm (2)
mai aus (1)
ketlin (1)
uus korter (1)
urvi tiik (1)
 
 
     
 
 

Eesti Eriolümpia

Aadress: Tõnismägi 3 A, 10119 Tallinn

Eesti Eriolümpia on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja.

Vaadatud 8425 korda.

Kommentaarid (1-20) 


meeli - meelih at hot.ee
28.12.00  Kell 10:54  

Soovitan Eesti Eriolümpiat, vaimse ja tihti sellega kaasneva füüsilise puudega inimesi ühendavat heategevusorganisatsiooni. Eriolümpia pakub oma liikmetele võimalust näidata oma saavutusi spordi ja kultuuri valdkonnas ning tunda uhkust tehtu üle. Vaimse puudega inimesed on jäänud teenimatult kaugele meie silmapiiri taha, nõukogude ajal, kui inimene pidi olema terve, tark ja võimekas, peideti need inimesed kaugetesse metsadesse ja maakohtadesse spetsasutustesse. See oli riigile mugav. Keegi ei teadnud nende olemasolust ja nende probleemidest. Tänapäeva heategevus ja sotsiaalne abi soosib norminimesi - medõed on väikse palgaga, suurpered vajavad abi jne. Puudega inimeste abi jääb ikka silmapiiri taha oma aega ootama, seda aega, mil kõigil kõhud täis ja liigsest heaolust ja toidust röhitsedes tuleb jõuluõhtul mõte - kui võtaks kätte ja sõidaks ühte tõeliste abivajajate hooldekodusse. Võtaks kaasa pipargoogid ja pool torti, mis enam sisse ei mahu, laste poolt mittevajalikud riided ja mänguasjad ning vaataks kuidas meist nõrgematel ja vaimust väetimatel elu sel õhtul sujub. Uskuge, te ei unusta seda jõuluõhtut.
Ootame sõnumit alates  18.09.04  Kell 23:01
 

Kommentaarid (1-20) 


Nimi: 
E-mail: 
Kommentaar: 
 Sisesta numbrina "üksteist"
 


MTÜ Heategevusgrupp ei vastuta kommentaaride sisu eest ja jätab endale õiguse mitte avaldada kommentaare juhul, kui need on vastuolus heade tavade või kehtivate seadustega.
 
 
Sport
 
 
Kui sa oled seotud naisega, siis ära püüa vabaneda, kui sa oled naisest valla, siis ära otsi naist. Aga kui sa ka abiellud, sa ei tee pattu, ja kui neitsi abiellub, ta ei tee pattu. Kuid ihulikku viletsust saavad niisugused küll kannatada, mina aga säästaksin teid.... Vallaline mees muretseb Issandale kuuluva pärast, kuidas ta võiks meeldida Issandale. Aga naisemees muretseb maailma asjade pärast, kuidas ta võiks meeldida naisele, ja nii on ta lõhestatud.... Aga kui keegi arvab, et ta ei käitu oma neitsiga sündsalt, kui selle paras aeg on möödumas ja nõnda peab sündima, siis ta tehku, kuidas tahab. Ta ei tee pattu; nad abiellugu. Kes aga jääb kindlaks oma südamele, kellele abiellumine ei ole paratamatu, kellel on meelevald oma tahtmise üle ning kes on oma südames otsustanud jätta oma kaaslane neitsiks, see teeb hästi.... See on minu arvamus. Aga ma mõtlen, et minulgi on Jumala Vaim. 1Kr 7:27-40

Piibel.net
© 2000-2006 MTÜ Heategevusgrupp
Sinu abiga tulevikku!